Informace pro lékaře

Zařazení lékaře

Chcete-li zařadit svou ordinaci do tohoto celorepublikového seznamu ordinací a lékařů, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu info@hledamlekare.cz, nebo volejte na tel. 226 259 883, fax: 266 610 888.

Základní informace - jméno, specializace a adresa jsou zdarma, zveřejnění dalších údajů je za úhradu. Více na katalog.hledamlekare.cz

 

V současné době Vám nabízíme možnost zvolit si míru informací, které chcete mít uvedeny o sobě nebo své ordinaci na našem portálu na základě volby jednoho z námi nabízených programů. Konkrétní nabídku programů včetně cen Vám rádi zašleme, napište si o ni na e-mail info@hledamlekare.cz.

Při vytváření této internetové prezentace jsme použili veřejně dostupná data a veřejně dostupné seznamy a informace.

Mohlo se však stát, že vaše ordinace v těchto seznamech chyběla. Ozvěte se nám, rádi Vás zařadíme do našeho seznamu. V případě, že se údaje o Vaší ordinaci změnily, kontaktujte nás, prosím, a my rádi tyto údaje zaktualizujeme dle Vašich požadavků. Děkujeme.

 

Spoluúčast na projektu

Chcete-li se aktivně zúčastnit na projektu hledámlékaře.cz formou partnerství - sponzorství, které Vám umožní umístění reklamní bannerů na jednotlivých stránkách této prezentace čtěte naši nabídku na stránce Info o projektu - Info pro obchodní partnery.