Informace o projektu

Informace pro návštěvníky stránek

Vážený pane, vážená paní,

Vítejte na serveru hledámlékaře.cz. Naším cílem je usnadnit vyhledání lékaře ve Vašem okolí a tím přispět k lepší informovanosti a dostupnosti zdravotní péče. Uvítáme Vaše připomínky a podněty k dalšímu rozvoji této služby.

S upřímným pozdravem,

vývojový tým projektu Pharmedex s.r.o.

Informace pro obchodní partnery

Vážení obchodní přátelé,

dovolte, abychom Vás oslovili s nabídkou spoluúčasti v projektu, který uvádíme. Jedná se o internetovou prezentaci na stránkách hledámlékaře.cz. Tento projekt je určen široké veřejnosti a klade si za cíl rozšířit informovanost mezi pacienty a usnadnit jim vyhledání lékaře podle místa bydliště (požadované lokality) a zaměření lékaře (specializace).

 

Projekt Hledámlékaře.cz

Cíl projektu

Cílem projektu je rozšíření informovanosti pacientů a zpřístupnění informací o působnosti lékařů dle požadované lokality a specializací.

Poslání projektu

Posláním projektu je nabídnout široké veřejnosti jednoduchý a rychlý nástroj k vyhledání nejbližšího lékaře určité specializace v místě bydliště pacienta.

Nabídka spoluúčasti na projektu

Partnerům působícím v oblasti zdravotnictví nabízíme spoluúčast na projektu s možností prezentace. Hlavní výhodou pro partnery bude zlepšení povědomí o společnosti mezi pacienty a lékaři. Společnostem i soukromým lékařům nabízíme možnost umístění reklamních bannerů na jednotlivých stránkách.

Prostor pro reklamní bannery je nabízen plošně anebo cíleně k určité specializaci lékařů (prostor pro společnosti zaměřené na konkrétní odbornost např. kardiologie, gynekologie, atd.).

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu info@hledamlekare.cz, nebo volejte na tel. 284 863 012. Můžete zaslat i fax na: 266 610 888.